AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE 237 BİN TL MALZEME DESTEĞİ

  Amatör Spor Kulüplerine 237 Bin TL Malzeme Desteği Kütahya İl Özel İdaresi, 130 amatör spor kulübüne 237 bin TL değerinde spor malzemesi desteğinde bulundu.

  Haberi Oku

  ZAMAN DURSUN KÜTAHYA OKUSUN

  İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Zaman Dursun Kütahya Okusun"projesinde kitap okumayan kalmasın diyerek İl Müdürlüğümüze bağlı KYK yurtlarımızda,İlçe Müdürlüklerimizde, Gençlik Merkezlerimizde kitap okumayan kalmıyor.

  Haberi Oku

  "BEACTIVE" ETKİNLİKLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde yapılacak olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek.

  Haberi Oku

  Kütahya 14. Büyük Zafer Koşusu Tamamlandı

  Kütahya 14. Büyük Zafer Koşusu Tamamlandı

  Haberi Oku

  Büyük Zafer’in 98. Yılı Coşku ve Gururla Kutlandı

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında 30 Ağustos 1922’de kesin zaferle sonuçlanan Başkomutan Meydan Muharebesi’nin 98. yıl dönümü topraklarımızın düşman işgalinden kurtarılıp, Türkiye’nin temellerinin atıldığı Kütahya’da büyük bir gurur ve coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  VALİ ÇELİK'TEN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

  Kütahya Valisi Ali Çelik, Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  YENİ ANTRENÖR EĞİTİM SİSTEMİNDE TEMEL EĞİTİM BAŞLIYOR

  Antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak ve çalışmalarına bilimin ışığı altında rehberlik etmek amacıyla hazırlanarak yürürlüğe giren yeni Antrenör Eğitimi Yönetmeliğine göre Antrenör Eğitim Sistemi Temel (Teorik) ve Uygulama Eğitimi olarak 2 aşamadan oluşmaktadır.

  Haberi Oku

  30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

  KÜTAHYA 30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

  Haberi Oku

  KÜTAHYA 14. BÜYÜK ZAFER KOŞUSU

  KÜTAHYA 14. BÜYÜK ZAFER KOŞUSU

  Haberi Oku

  Ay Yıldızlı Sancak Kütahya Valisi Ali Çelik’e Takdim Edildi.

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Kütahya Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü tarafından şehitlerimizi anmak için “15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu” düzenlendi.

  Haberi Oku

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Koşusu"

  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Koşusu" Halil Akkaş Atletizm Pistinde Gerçekleşti.

  Haberi Oku

  “Şehit Ömer Halisdemir Ulusal Bisiklet Turu”na Katılanlar Kütahya’ya Ulaştı

  15 Temmuz şehit ve gazilerini hatırlamak ve unutturmamak için düzenlenen “Şehit Ömer Halisdemir Ulusal Bisiklet Turu” kapsamında Kütahya’ya gelen sporcular, 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir’in kabrine ulaştırmak üzere vatan toprağını Kütahya Valisi Ali Çelik’ten teslim aldı.

  Haberi Oku

  ANTRENÖRLERİMİZLE DUMLUPINAR SPOR SALONUNDA TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Gayret Dumlupınar Spor Salonunda antrenörlerimizle bir araya geldiler. Normalleşme sürecinde yapılması planlanan konular hakkında toplantı gerçekleştirdiler. Normalleşme sürecinde üç altın kurala dikkat ediyoruz: #Maske, #Mesafe, #Temizlik

  Haberi Oku

  ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE !!!

  ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE !!!

  Haberi Oku

  19 MAYIS 1919

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle 19 Mayıs Salı günü saat 10.00’da Kütahya Valiliği Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni yapıldı.

  Haberi Oku

  Kütahya’da Gençlik Haftası Etkinlikleri Başladı

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 15 – 19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan "Gençlik Haftası" etkinlikleri, Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER