Fikstür


Atıcılık 

Atletizm 
 Badminton
 Gençler İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ.. 26.12.2019

Basketbol
Yıldız Erkek Fikstürü için  TIKLAYINIZ..  28.11.2019
Yıldız Kız Fikstürü için TIKLAYINIZ..  28.11.2019
Genç Erkek A Fikstürü için TIKLAYINIZ.. 23.12.2019 Genç Kız A-B, Genç B Erkek Fikstürü için TIKLAYINIZ   05.12.2019
Küçük Kızlar Fikstürü için  TIKLAYINIZ..  07.01.2020
Küçük Erkekler Fikstürü için TIKLAYINIZ..  07.01.2020
Bilardo

Bedensel Engelliler 
Yıldızlar ve Gençler Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları
13.01.2020 tarihinde DPÜ Olimpik Yüzme Havuzunda Yapılacaktır.
Bilek Güreşi

Bisiklet

Bocce

Boks

Cimnastik
Minikler-Küçükler-Yıldızlar İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ 06.01.2020 GÜNCEL!!

Dart
Gençler ve Yıldızlar İl Birinciliği için TIKLAYINIZ..

Futbol
Genç Kızlar Fikstürü İçin  TIKLAYINIZ  28.11.2019
Genç Erkekler Fikstürü İçin  TIKLAYINIZ.. 13.01.2020 GÜNCEL!!!!
Yıldız Kızlar Fikstürü için TIKLAYINIZ.. 04.12.2019 Yıldız Erkekler Fikstür için TIKLAYINIZ.. 04.12.2019 Küçük Erkekler Fikstür için TIKLAYINIZ.. 04.12.2019

Futsal
Genç Erkekler Fikstürü için TIKLAYINIZ..  06.01.2020 GÜNCEL!!!!
Genç Kızlar Fikstürü için  TIKLAYINIZ 06.01.2020 GÜNCEL!!!!
Yıldız Erkek Fikstürü için TIKLAYINIZ 06.01.2020 GÜNCEL !!!!
Yıldız Kız Fikstürü için TIKLAYINIZ 06.01.2020 GÜNCEL!!!!
Güreş
Gençler A İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ
Yıldızlar İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ
Gençler B İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ
Küçükler İl Birinciliği İçin 
TIKLAYINIZ
Halk Oyunları
Minikler-Yıldızlar-Gençler İl Birinciliği için TIKLAYINIZ.. 20.12.2019
Halter
  • Gençler A İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ
  • Yıldızlar - Gençler B İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ

Hentbol
Küçükler Fikstürü (E) için TIKLAYINIZ.. 04.12.2019
Yıldızlar Fikstürü (K-E) için TIKLAYINIZ.. 04.12.2019
Gençler Fikstürü (K-E) için TIKLAYINIZ.. 31.12.2019
Judo
Karate
Gençler İl Birinciliği İçin  TIKLAYINIZ  9.12.2019
Yıldızlar ve Küçükler İl Birinciliği için TIKLAYINIZ.. 30.12.2019

Kayak
Küçükler - Yıldızlar - Gençler İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ 06.01.2020

Kıck-Boks
Gençler İl Birinciliği için  TIKLAYINIZ.. 20.12.2019
Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği için  TIKLAYINIZ.. 20.12.2019

Korfbol

Masa Tenisi
Gençler İl Birinciliği İçin TIKLAYINIZ 05.12.2019 
Yıldızlar İl Birinciliği için TIKLAYINIZ.. 20.12.2019
Küçükler İl Birinciliği için TIKLAYINIZ.. 20.12.2019

Okçuluk

Oryantiring

Satranç
Minikler-Küçükler-Yıldızlar-Gençler İl Birinciliği için TIKLAYINIZ 06.01.2020 GÜNCEL !!!!
Kayıt Formu İçin TIKLAYINIZ..
Taekwando
Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği için  TIKLAYINIZ..

Tenis
Genç Erkekler İl Birinciliği için TIKLAYINIZ.. 24.12.2019
Genç Kızlar İl Birinciliği için TIKLAYINIZ.. 24.12.2019

Voleybol
Yıldız Kızlar Fikstürü için  TIKLAYINIZ.. 23.12.2019
Yıldız Erkekler Fikstürü için TIKLAYINIZ 06.01.2020 GÜNCEL!!!!
Genç Kızlar A Fikstürü için TIKLAYINIZ.. 30.12.2019
Genç Erkekler A Fikstürü için TIKLAYINIZ 08.01.2020 GÜNCEL!!!!
Küçük Kızlar Fikstürü için TIKLAYINIZ.. 30.12.2019
Küçük Erkekler Fikstürü için TIKLAYINIZ.. 24.12.2019

Voleybol Gençler B Kategorisi Fikstür Çekimleri
Tarih : 15.01.2020 Saat : 15:00

Yüzme
Gençler İl Birinciliği için  TIKLAYINIZ.. 26.12.2019
Yıldızlar İl Birinciliği için  TIKLAYINIZ.. 26.12.2019

Kayıt Formu için TIKLAYINIZ.. 23.12.2019