GSB SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

  GSB SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

  Haberi Oku

  GENÇLİĞİMİZİN BAYRAMINA DAVETLİSİNİZ...

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLUYORUZ...

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVRULARI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor İlçe Müdürlükleri, Gençlik Merkezleri ve GSB Yurtları eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 15 Nisan – 2 Mayıs 2024 tarihlerinde başlayacak.

  Haberi Oku

  24 ŞUBAT 1 MART 2024 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK SPOR BÜLTENİ

  24 ŞUBAT 1 MART 2024 tarihleri arasında, İlimiz saha ve tesislerinde yapılacak olan müsabakaların programı

  Haberi Oku

  Genç Teknoloji Destek Başvuruları Başladı

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, ‘Yükseköğretim öğrencilerine teknolojik cihaz ve internet desteği verilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararının Resmi Gazete 'de yayımlanmasının ardından tablet, cep telefonu, bilgisayar ve 10 GB internetten oluşan ‘Genç Teknoloji Destek’ başvurularının başladığını duyurdu. Öğrenciler, www.gsbbiz.gsb.gov.tr adresinden veya GSBBiz mobil uygulamasından başvuru yapabilecek.

  Haberi Oku

  11-17 KASIM 2023 TARİHLERİ ARASI HAFTALIK SPOR BÜLTENİ

  11 - 17 KASIM 2023 tarihleri arasında, İlimiz saha ve tesislerinde yapılacak olan müsabakalarınprogramı.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI SPORUN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ortaklaşa planlanan, Amatör sporlara ilgiyi arttırmak ve halkı sporun her branşıyla tanıştırmak amacıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu koordinesinde, Amatör Spor Haftası 2023 yılında Sporda Yılın En’ lerine Plaket Takdimi Ödül Töreni Kütahya Dumlupınar Spor Salonunda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI....

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen eğitim programı kapsamında, yurtlara, gençlik merkezlerine ve spor tesislerine eğitim görevlisi başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  Kütahya, Büyük Zafer’in 101. yılını gururla kutladı

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında, 30 Ağustos 1922’de kesin zaferle sonuçlanan Başkomutan Meydan Muharebesi’nin 101. yıl dönümü topraklarımızın düşman işgalinden kurtarılıp, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı Kütahya’da büyük bir gurur ve coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  SPORCU EĞİTİM MERKEZLERİ (SEM)

  Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde bulunan Sporcu Eğitim Merkezlerine (SEM) 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı için........

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI VE GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl 81 İl’ de düzenlenen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları Kütahya'da başladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS KÜTAHYA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

  19 MAYIS Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, kurtuluşun şehri Kütahya’da gururla kutlandı.

  Haberi Oku

  TOKİ bölgesinde spor salonları ve tesislerin yapımı hızla sürüyor

  Kütahya’da, merkeze bağlı Akkent Mahallesi’nde (TOKİ bölgesi) yapımına başlanan spor salonları ve diğer tesislerin yapımı hızla sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Vali Ali Çelik, daha sonra okçuluk sporcularıyla bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  Spor kulüplerine 3 milyon 165 bin TL nakdi yardım

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 166 spor kulübüne 3 milyon 165 bin TL nakdi yardım yapıldı. Tesis Yatırımları ve Spor Kulüplerine Destek Programı kapsamında 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen tören, Kütahya Yeni Spor Salonunda yapıldı. Törende, temsili çek Kütahya Valisi Ali Çelik tarafından verildi.

  Haberi Oku

  EĞİTİCİ / ANTRENÖR BAŞVURULARI BAŞLADI

  Online Başvuru İçin edu.gsb.gov.tr ..... İlimizde Spor Branşlarında / Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  KÜTAHYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE 146 MEMUR YEMİN EDEREK KADROYA GEÇTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı Kanunun 4/B statüsünde farklı unvanlarda görev yapan 146 Memur kadroya geçmeleri nedeniyle “Asli Devlet Memurluğuna Atananların Yemin Merasimi Yönetmeliği” kapsamında Yemin Ederek Yemin Belgelerini imzaladılar.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER